تور

درباره تور

از زمان های قدیم، سفر برای انسان در تمام اقشار از اهمیت بالایی برخوردار بود. ابتدا تنها با یک قاطر و اسب، در زمان های بعد بصورت گروهی و با کاروان و بعدها با درشکه و امروز با ماشین ها و هواپیما و انواع وسایل حمل و نقل که برای راحتی در جابجایی و امکان بهره بردن از بیشترین زمان و به صرفه ترین حالت ممکن استفاده کرد و نکته دوم امنیت این سفرها بود که امروز مسیرهایی که در زمان هایی با روزها و ماه ها زمان را با نهایت سه ساعت به سرانجام و خیال راحت گذرانید.

تورها را به سفرهایی که در زمان و مدت زمان مشخص با هدفی مشخص انجام میدهند که اکثرا قصد تفریحی و اهداف توریستی هستند دسته بندی می کنند. مجموعه های مختلف در سرتاسر دنیا وجود دارند که برای انجام این سفرها با آنها تماس میگیریم و برای سهولت کار به آنها اعتماد می کنیم.امروزه سفرهای خارج از کشور به راحتی هرچه تمام تر انجام می شوند و با یک تصمیم گیری درست و به موقع با دیدی باز می شود بهترین خاطرات را برای خود و همراهانمان در سفربوجود آورد.

مجموعه تورآوران به شما برای هرچه سهولت بیشتر سفر کمک می کند و بهترین خدمات را با بهترین و مناسب ترین قیمت در خدمت شما قرار می دهد. از تمام تورهای داخلی گرفته تا تورهای خارجی برای سفرهای کاری و تفریحی در نزدیک ترین زمان با بهترین هواپیماها و وسایل حمل و نقل که راحتی را در طول مسیر و در بهترین شرایط در مقصد برای شما فراهم می سازد.

راه های ارتباط با مجموعه:

021-22015257

instagram:touravaran

سوالات متداول

 • چجوری میتوانم اقدام کنم؟

  کافیست که با روش های زیر با ما ارتباط برقرار کنید در اواین فرصت مشاوران ما باهاتون تماس خواهند گرفت.

  021-22015257

  Instagram:touravaran

 • دقیقا چه مدارکی نیاز دارم؟

  برای سفر توریستی نسبت به موقعیتی که می خواهید اقدام کنید، مدارک متفاوتی نیاز است.

  حداقل مدارک مورد نیاز: پاسپورت تا 6 ماه اعتبار، اسکن کارت ملی، اسکن دو صفحه اول شناسنامه، اسکن عکس با بکگراند سفید، و درصورت مشمول بودن به خدمت سربازی نیازمند وثیقه متغییر می باشد.

 • چه شهری رو نسبت به شرایط من پیشنهاد میدین؟

  کافیه با ما تماس بگیرید؛ مشاوران ما به شما برای انتخاب بهترین مقصد همراهیتان می کنند.