تور امارات

همه تور ها

درباره تور امارات

  

تور امارات

  امارات متحد عربی از کشورهاییست که امروز برای بسیاری از مقاصد مختلف به آن سفر میکنند و تبدیل به یکی از قطب های گردشگری جهان شده است. بالاترین درجه کیفیت را در بین کشورهای عربی که در بخش توریست سرمایه گذاری کرده اند داراست و نسبت به دیگر کشورها نیز آزادی عمل زیادی به گردشگرانی که این کشور کوچک حاشیه خلیج فارس را انتخاب کرده اند می دهد. از تفریحات و خریدهای روزانه تا تفریحاتی که شبهای امارات برای مهمانانش ترتیب می دهد که فقط مختص به یک فرهنگ واحد نیست و بخاطر سرمایه گذاری های اخیر در این کشور از ساخت و سازهای متنوع تا امکانات پزشکی و بهداشتی تا جایی که در لیست موفق ترین کشورها قرار گرفته است. سرمایه گذاری در این کشور رو به توسعه به مقداری بالا رفته است که از تمام کشورها برای سرمایه گذاری و افتتاح شعب برندهای مختلف خود چه در زمینه های ورزشی و پوشاک، رستوران ها، هتل های زنجیره ای و در تمام زمینه های گردشگری دارای رتبه برتر یا در بین برترین کشورها هستند.

دربارۀ امارات

  امارات متحدهٔ عربی که معمولاً امارات نامیده می‌شود، کشوری در غرب آسیا است که در شرق شبه‌جزیرهٔ عربستان قرار گرفته و با کشورهای عمان و عربستان سعودی مرز مشترک دارد و از طریق خلیج فارس با قطر، بحرین و ایران مرتبط است. ابوظبی پایتخت این کشور است، درحالی‌که دبی، پرجمعیت‌ترین شهر، و یک مرکز اقتصادی بین‌المللی است. بیشترین درازای کشور امارات متحده عربی بر مبنای داده‌های جغرافیایی ۵۶۲ کیلومتر است.امارات متحدهٔ عربی یک پادشاهی انتخابی از همبستگی هفت امارت است که شامل ابوظبی ، عجمان، دبی، فجیره، رأس‌الخیمه، شارجه، و ام‌القیوین می‌شود. هر امارت توسط یک امیر اداره می‌شود که این امیران مجلس عالی اتحاد را تشکیل می‌دهند؛ امیر ابوظبی همیشه رئیس امارات متحدهٔ عربی است، درحالی‌که امیر دوبی همواره مقام نخست‌وزیری این کشور را برعهده دارد. در سال ۲۰۱۳، جمعیت این کشور ۹٫۲ میلیون نفر بود که از این تعداد ۱٫۴ میلیون نفر شهروند امارات و ۷٫۸ میلیون نفر غیر اماراتی بودند. در سال ۲۰۲۰، جمعیت امارات متحدهٔ عربی تقریباً ۹٫۹ میلیون نفر بود.منطقه‌ای که اکنون امارات متحدهٔ عربی نامیده می‌شود از ۱۲۵٫۰۰۰ سال پیش مسکونی بوده‌است. این شهر چهارراه تجارت بسیاری از تمدن‌ها از جمله بین‌النهرین، ایران و هند بوده‌است.

فرهنگ اماراتی مبتنی بر فرهنگ عربی است و از فرهنگ ایرانی، هندی و آفریقای شرقی تأثیر بسیاری گرفته‌است. معماری ایرانی و معماری عربی به عنوان بخشی از هویت تاریخی و فرهنگی کشور شناخته می‌شوند. تأثیر ایرانیان بر فرهنگ اماراتی در معماری کهن و هنرهای فراگیر امارات قابل ملاحظه است. به عنوان مثال، برج بادگیر برجسته که در بالای ساختمان‌های قدیمی اماراتی قرار دارد، به یک علامت مشخص معماری اماراتی تبدیل شده‌است و به نفوذ معماری پارسی در کشور نسبت داده شده‌است. امارات متحده عربی میزبان شمار زیادی رویداد موسیقی و رقص بین‌المللی بوده‌است. بسیاری از خوانندگان سرشناس جهان برای اجرای کنسرت به شهرهای این کشور می‌آیند. همچنین انواع کلوب، باشگاه و سالن‌های کنسرت در شهرهای کشور موجود است که میزبان گردشگران خارجی نیز هستند. آشپزی اماراتی، آشپزی اصیل و سنتی امارات متحده عربی است که شباهت‌های بسیار و آشکاری با آشپزی کشورهای همسایه مانند ایران، عمان، عربستان، برخی نواحی خاورمیانه و آسیا دارد. آشپزی و غذاهای مدرن اماراتی دربرگیرنده غذاهایی از سراسر دنیاست.


روزهای تعطیل رسمی در امارات

 • شب معراج 
 • آغاز ماه مبارک رمضان  
 • عید فطر 
 • روز عرفات 
 • عید قربان 
 • سال نو هجری 
 • تولد حضرت محمد (ص) 
 • روز شهادت – جمعه ۳۰ نوامبر
 • روز ملی امارات – یکشنبه ۲ دسامبر


موقعیت جغرافیایی امارات 

  امارات متحدهٔ عربی در خاورمیانه واقع شده و با دریای عمان و خلیج فارس، بین عمان و عربستان سعودی هم‌مرز است که این امر آن را در یک موقعیت استراتژیک در جنوب تنگهٔ هرمز قرار می‌دهد.سواحل امارات متحدهٔ عربی نزدیک به ۶۵۰ کیلومتر (۴۰۴ مایل) در امتداد ساحل جنوبی خلیج فارس امتداد دارد. شش امارت در امتداد خلیج فارس قرار دارند و هفتمین امارت، فجیره در ساحل شرقی شبه‌جزیره با دسترسی مستقیم به خلیج عمان است. بیشتر ساحل متشکل از کویر است که ۸ تا ۱۰ کیلومتر در داخل خشکی امتداد دارند. بزرگ‌ترین بندرگاه طبیعی در دبی است، اگرچه سایر بنادر در ابوظبی، شارجه و جاهای دیگر لایروبی شده‌اند.
  در جنوب و غرب ابوظبی، تپه‌های ماسه‌ای گسترده وجود دارند که به ربع الخالی در عربستان سعودی امتداد دارند. منطقهٔ بیابانی ابوظبی شامل دو واحهٔ مهم با آب زیرزمینی کافی برای سکونت و کشت دائمی است. واحهٔ لیوا که در جنوب نزدیک مرز با عربستان سعودی قرار دارد و در حدود ۱۰۰ کیلومتر (۶۲ مایل) در شمال شرقی لیوا واحهٔ بریمی قرار دارد که در دو طرف مرز ابوظبی و عمان امتداد دارد. در واحه‌ها درختان خرما، آکاسیا و اکالیپتوس رشد می‌کنند. در صحرا، روییدنی بسیار کم است و از گندمیان و بوته‌های خار تشکیل شده‌است. جانوران بومی به دلیل شکار شدید به انقراض نزدیک شده بودند، که منجر به یک برنامهٔ حفاظتی در جزیرهٔ صیر بنی‌یاس شد که توسط شیخ زاید بن سلطان آل نهیان در دههٔ ۱۹۷۰ آغاز شد و به عنوان مثال منجر به بقای تیزشاخ عربی، شتر یک‌کوهانه و پلنگ شد. ماهی‌ها و پستانداران ساحلی عمدتاً از ماهی خال‌خالی، سوف، و تُن، و همچنین کوسه‌ها و نهنگ‌ها تشکیل شده‌اند.
آب‌وهوای امارات نیمه‌گرمسیری و خشک با تابستان‌های گرم و زمستان‌های گرم است. به‌طور کلی اقلیم این کشور در طبقه‌بندی آب‌وهوای کویری قرار می‌گیرد. گرم‌ترین ماه‌ها ژوئیه و اوت هستند که میانگین حداکثر دما در دشت‌های ساحلی به بالای ۴۵ درجه سلسیوس می‌رسد. در کوه‌های الحجر دما به‌طور قابل‌توجهی پایین‌تر است که به دلیل افزایش ارتفاع است.باران در منطقهٔ ساحلی به صورت بارش‌های سیل‌آسا و کوتاه در طول ماه‌های زمستان می‌بارد، که گاهی منجر به سیل در بسترهای خشک‌رود می‌شود. این منطقه مستعد طوفان‌های گرد و غبار گاه به گاه و طوفان شن است که می‌تواند دید را به شدت کاهش دهد.


شهرهای مهم و ترویستی امارات

 • ابوظبی

  امارت ابوظبی یکی از هفت امارتی است که امارات متحده عربی را تشکیل می‌دهند که مرکز آن شهر ابوظبی است.ین شهر پایتخت کشور امارات متحده عربی است و از نظر وسعت بزرگترین امارت آن به شمار می‌رود و به تنهایی حدود ۸۷ درصد این کشور را دربر گرفته‌است. ابوظبی همچنین از نظر جمعیتی هم بزرگترین شهر امارات متحده عربی است. در ژوئیه ۲۰۱۱، جمعیت آن ۲٬۱۲۰٬۷۰۰ نفر تخمین زده می‌شود که ۴۳۹٬۱۰۰ نفر آن‌ها شهروند اماراتی هستند. مقر امیر امارات متحده عربی هم در شهر ابوظبی قرار دارد.

1. مسجد شیخ زاید؛ شاهکار معماری مدرن
  شاید فکر کنید برای ما ایرانی‌ها که در کشور خودمان مساجد زیبایی مثل شیخ لطف‌الله را داریم، بازدید از یک مسجد دیگر چندان هیجان‌ انگیز نباشد. اما کافیست نگاهی به تصاویر مسجد شیخ زاید بیندازید تا بفهمید بی‌دلیل نیست که این مکان همواره در لیست برترین جاهای دیدنی ابوظبی حضور دارد. بدون شک زیبایی این شاهکار معماری مدرن شما را مسحور خواهد کرد! چرا که در روز، گنبدهای مرمری سفید رنگش زیر نور خورشید می‌درخشند و در شب، نمای خارجی آن بر اساس حالت‌های مختلف ماه نورپردازی می‌شود.به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم یک بار در روز و یک بار هم در شب از این مسجد دیدن کنید.

2. شهربازی دنیای فراری؛ تجربه جنون‌آمیز سرعت
  این مجموعه با مساحت ۲۰۰ هزار متر مربعی، لقب بزرگترین شهربازی پوشیده دنیا را داشته و وسایل بازی مختلفی دارد؛ اما هیجان‌انگیزترین آن‌ها یک ترن هوایی است. البته نه یک ترن هوایی معمولی،  بلکه سریع‌ترین ترن هوایی دنیا که در کمتر ۵ ثانیه سرعت آن به بیش از ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.


3. 
موزه لوور ابوظبی؛ بزرگترین موزه خاورمیانه  یکی از جدیدترین جاهای دیدنی ابوظبی، موزه لوور آن است. این موزه در سال ۲۰۱۷ با حضور امانوئل مکرون رئیس جمهور وقت فرانسه افتتاح شد.از طراحی بلندپروازانه ساختمان آن گرفته تا آثار هنری متنوعی که از موزه‌های معروف دنیا خریداری یا به امانت گرفته شده‌اند.این موزه دارای ۶۰۰ اثر هنری دائمی و ۳۰۰ اثر امانی از فرانسه است که در این میان آثار هنرمندان بزرگی مثل لئوناردو داوینچی، ون گوک، پیکاسو به چشم می‌خورد.

 • دبی

  دبی یکی از امیرنشین‌های کشور امارات متحده عربی که پایتخت آن شهر دبی است. مساحت این شیخ‌نشین ۴٬۱۱۴ کیلومتر مربع است. این شهر که درمجاورت ابوظبی و ساحل بی کران خلیج فارس واقعا شده، دومین شهر بزرگ امارات متحده عربی است. و بعد از ابوظبی بیشترین ساحل را با خلیج فارس دارد.دبی شهری از آسمان خراش ها، بنادر و سواحل است که تجارت های بزرگی در آن انجام می شود. وابستگی های مذهبی جنبه برجسته زندگی شهر نیست. دبی مکانی نسبتاً عاری از جرم و جنایت است که در آن کارآیی اداری و گشایش در تجارت باعث رشد شگفت آور شده است. منطقه غربی دبی از بخش های کوچک سواحل شنی بهره مند می شود که به کاتالیز صنعت گردشگری این شهر کمک کرده است. حکام دبی تلاش کرده اند تا سواحل محدوده دریا را افزایش دهند و در صورت نبود جزایر طبیعی دریایی، توسعه دهندگان ترغیب شدند که جزایر عظیم الجثه ساخته شده توسط بشر را در سواحل شهر بسازند. معروف ترین این سواحل Palm Jumeirah است که به شکل درخت خرما است.

1.  برج خلیفه

  برج خلیفه به نگین دبی مشهور است و یکی از جاذبه های مهم دبی به شمار می آید. ساخت این برج در سال ۲۰۰۴ آغاز شد و نمای داخلی آن پنج سال بعد در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید. این آسمان خراش در سال ۲۰۱۰ با عنوان Downtown Dubai افتتاح شد. تصمیم برای ساخت این بنا بر اساس تصمیم دولت برای ایجاد تنوع از اقتصاد مبتنی بر نفت و به دست آوردن اعتبار بین المللی دبی است. این ساختمان در ابتدا برج دبی نامگذاری شد اما به افتخار حاکم ابوظبی و رئیس جمهور امارات متحده عربی، خلیفه بن زاید آل نهیان تغییر نام داد.


2.
شهربازی دنیای ماجراجویی آی ام جی دبی


  شهربازی دنیای ماجراجویی آی ام جی از جاهای دیدنی دبی است که بازدید از آن به همه گردشگران به ویژه آن دسته از افرادی که به همراه خانواده سفر کرده‌اند توصیه می‌شود. این شهربازی که بیشتر آن را با نام شهربازی آی ام جی بی دبی می‌شناسند درست مانند عنوانش دنیایی از ماجراجویی و هیجان را برای مراجعه‌کنندگانش فراهم کرده‌ است. از نظر مساحت این مجموعه نه تنها وسیع‌ترین شهربازی سرپوشیده در شهر دبی است بلکه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های موضوعی در جهان شناخته می‌شود.


3.
مرکز فرهنگی شیخ محمد دبی


مرکز فرهنگی شیخ محمد از پربازدیدترین جاهای دیدنی دبی است که یک تجربه منحصربه‌فرد را در سفر به این مقصد گردشگری لوکس به همراه دارد. این مرکز یک سازمان عام‌المنفعه است که در سال ۱۹۹۸ میلادی و توسط حاکم دبی با نام شیخ محمد ابن رشید آل مکتوم تأسیس شد. هدف از راه‌اندازی این مرکز ایجاد بستری برای از بین بردن موانع فرهنگی از طریق اطلاع‌رسانی درباره فرهنگ و آداب و رسوم مردم اصیل امارات بود. این مرکز با برپایی و ترتیب دادن برنامه‌های مختلف تلاش می‌کند تا بازدیدکنندگان را در یک فضای آزاد قرار دهد تا بتوانند زندگی به سبک بادیه‌نشین‌ها و اعراب را تا حد ممکن تجربه کنند.

مدارک مورد نیاز برای سفر به امارات

برای ویزای امارات نیاز نیست به دردسرهای زیادی بیوفتیم و خود را درگیر بسیاری از مسائل و مشکلات کنید. کافیست که اسکن صفحات اول پاسپورت با اعتبار هفت ماه در اختیار داشته باشیم، اسکن عکس رنگی با پس زمینه سفید، اسکن کارت ملی و اسکن دو صفحه اول شناسنامه نیاز است و دیگر نیاز به چمدان و وسایل خود برای سفر دارید و با خیال راحت میتوانید به مقصد و تفریحات خود بپردازید.

تورهای امارات

  هرکسی در دنیا میخواهد که یک سفر بی درد سر و راحت داشته باشد و با خیال راحت به سفر برود و این موضوع برای کسانی که میخواهند با خانواده خود به یک سفر خارج از کشور بروند خیلی مهم تر می شود زیرا در کشوری دیگر که احیانا هیچکس زبان ما را نمی فهمد بسیار سخت می شود مشکلات را راحت حل کرد بنابراین اهمیت شرکتی که برای انجام کارهای سفر خود انتخاب می کنید بسیار مهم است و شما را نه تنها طبق برنامه کاری و اعلام شده جلو میبرد بلکه از تمام مشکلات ریز و درشت جلوگیری و تا انتهای سفر شمارا همراهی میکند. تورهای امارات مجموعه شامل دبی، ابوظبی و شارجه آماده پذیرایی از شما می باشد.

  پس میتوان به شما این اطمینان را داد که لازم نیست هیچ نگرانی داشته باشید که ما همینجا و در کنار شما هستیم. مجموعه ما از ابتدا تا انتهای سفر بدون اینکه نیاز باشد شما اقدامی غیر از حمل کردن چمدان خود تا فرودگاه بکنید شمارا همراهی میکند و آماده یک سفر بینظیر می سازد.کافیست به آدرس اینستاگرام ما مراجعه یا با شماره مرکز ما تماس حال فرمایید تا تمامی اطلاعات را در تایم اداری در اختیار شما قرار میدهیم.


021-22015257

Instagram:touravaran


سوالات متداول

 • چجوری میتوانم اقدام کنم؟

  کافیست که با روش های زیر با ما ارتباط برقرار کنید در اواین فرصت مشاوران ما باهاتون تماس خواهند گرفت.


  021-22015257
  Instagram:touravaran

 • دقیقا چه مدارکی نیاز دارم؟
  برای سفر توریستی پاسپورت به مدت 7 ماه اعتبار و برای مشمولان خدمت سربازی وثیقه نیاز است که گاها متفاوت می باشد.
 • چه شهری رو نسبت به شرایط من پیشنهاد میدین؟
  کافیه با ما تماس بگیرید؛ مشاوران ما به شما برای انتخاب بهترین مقصد همراهیتان می کنند.